ПІБ КЛАС ШКОЛА ВЦ
Плахотя Антон Олександрович 8 Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області ВЦ-3
Семененко Артур Владиславович 9 Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області ВЦ-4
Жувак Богдан Русланович 11 Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області ВЦ-5
Корнєєв Кирило Романович 9 Опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області ВЦ-13
Зайцев Максим Андрійович 11 Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області ВЦ-7
Скиба Андрій Романович 11 Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області ВЦ-8
Чугай Даніїл Віталійович 8 ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» ВЦ-12
Шаповалов Владислав Віталійович 9 Богуславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ВЦ-17
Івахненко Владислав Сергійович 10 ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» ВЦ-5
Білецька Аліна Романівна 11 КЗ «Валківський ліцей ім. О.Масельського Валківської районної ради Харківської області» ВЦ-19
Долідзе Нікіта Важайович 9 Приколотнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Героя РадянськогоСоюзу К.Ф.Ольшанського Великобурлуцької районної ради ВЦ-14
Абакумов Владислав Олексійович 11 Комунальний заклад «Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області» ВЦ-14
Комаромі Андрій Олександрович 11 Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області ВЦ-3
Аксьонов Вадим Сергійович 11 Комунальний заклад «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області ВЦ-2
Кузнєцова Ілона Олегівна 10 Комунальний заклад «Солоницівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області ВЦ-14
Данильчук Владислав Сергійович 9 Слобожанська гімназія № 2 Зміївської районної ради Харківської області ВЦ-4
Жеребцов Дмитро Валентинович 9 Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області ВЦ-5
Голодніков Дмитро Павлович 11 Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області ВЦ-6
Слонь Владислав Костянтинович 11 Слобожанська гімназія № 2 Зміївської районної ради Харківської області ВЦ-7
Трегубенко Максим Андрійович 11 Комунальний заклад «Феськівський ліцей» Золочівської селищної ради ВЦ-3
Горкун Олександр Валерійович 10 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Рябцев Денис Олександрович 11 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Браташ Максим Сергійович 9 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Корнійчук Максим Олегович 9 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області 411
Колісник Андрій Степанович 8 КЗ «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради ВЦ-12
Прохорчук В’ячеслав Ігорович 10 Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ВЦ-19
Калиненко Валерія Олександрівна 11 КЗ «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради ВЦ-3
Сапєлкін Борис Костянтинович 8 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Плотніков Ілля Сергійович 9 Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету ім.. М.Є.Жуковського “ХАІ” ВЦ-13
Кісельов Олександр Русланович 9 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Гриненко Валерій Владиславович 10 Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Ліцей Професіонал» Харківської області ВЦ-19
Степанов Михайло Володимирович 10 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Кудрявцев Дмитро Юрійович 11 Харківська гімназія №55 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Кіценко Олександр Юрійович 11 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Кубарєв Ілля Олександрович 11 Харківська гімназія №55 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Кравченко Віктор Дем’янович 11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Чорногуб Дмитро Олександрович 10 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Тращій Микита Сергійович 10 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Пашковський Артем Вадимович 10 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Курсін Никита Дмитрович 11 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Ковальов Михайло Ігорович 11 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Лейба Михайло Андрійович 11 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області 411
Івакін Мікіта Максимович 10 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-13
Бірюкова Катерина Олексіївна 11 Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва» ВЦ-18
Власов Михайло Сергійович 11 Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Ліцей Професіонал» Харківської області ВЦ-14
Голтяй Артем Сергійович 11 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Тодоров Максим Віталійович 9 Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Кошевой Владислав Дмитрович 8 Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Семян Михайло Володимирович 9 Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) №3 Красноградької районної ради Харківської області ВЦ-8
Петрикін Нікіта Ігорович 10 Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (опорний заклад) ВЦ-6
Жигилій Дмитро Сергійович 11 Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) №3 Красноградької районної ради Харківської області ВЦ-5
Долженков Олег Олександрович 11 Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (опорний заклад) ВЦ-8
Коржов Дмитро Євгенович 10 Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст. Куп’янської районної ради Харківської області ВЦ-19
Однокоз Данило Олегович 8 Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області ВЦ-18
Азуз Амір АхмадІбрагім 10 Лозівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області ВЦ-17
Шайко Владислав Олександрович 11 Лозівська загальноосвітня школа I-III ступенів №11 Лозівської міської ради Харківської області ВЦ-12
Мельникович Микита Сергійович 9 Куп'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ВЦ-2
Буцулін Ігор Олександрович 10 Куп'янська гімназія №2 411
Кузьменко Пилип Михайлович 11 Куп'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 ВЦ-3
Загоруйко Антон Анатолійович 11 Куп'янська гімназія №1 ВЦ-4
Мурзіна Вікторія Станіславівна 11 Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області ВЦ-8
Тарасова Діана Русланівна 10 Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області ВЦ-19
Старченко Денис Андрійович 8 Первомайська гімназія № 3 ВЦ-19
Новиков Гліб Костянтинович 9 Первомайська гімназія № 3 ВЦ-3
Норков Арсеній Сергійович 10 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ВЦ-12
Баранніков Валентин Олексійович 11 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ВЦ-14
Григоренко Володимир Сергійович 9 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області ВЦ-4
Бойко Єгор Сергійович 10 Чугуївський навчально-виховний комплекс № 5Чугуївської міської ради Харківської області ВЦ-5
Проніна Валентина Ігорівна 11 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області ВЦ-6
Туренко Назар Олегович 9 Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області ВЦ-4
Лучанінов Вячеслав Максимович 9 Ізюмська гімназія №3 Ізюмської міської ради Харківської області ВЦ-5
Скомороха Данило Олексійович 11 Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області ВЦ-6
Порошкін Антон Сергійович 10 Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області ВЦ-7
Єрмак Максим Андрійович 8 КЗ "Черкаськолозівський ліцей" ВЦ-5
Логвін Станіслав Юрійович 9 КЗ "Маложанилівсбкий ліцей" Малоданилівськуої селищної ради ВЦ-6
Божко Юрій Олексійович 8 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Гассєєв Вадим Семенович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Пилаєв Ігор Ігорович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Тесля Юлія Сергіївна 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Коваль Георгій Андрійович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Піковець Артем Володимирович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Татарінова Юлія Максимівна 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Шудренко Данило Максимович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області 411
Кварацхелія Давид Вахтангович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Сдобнов Артем Дмитрович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Уразовський Артем Владиславович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Шкірко Ілля Юзефович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Захаров Дмитро Олегович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Семенченко Вадим Дмитрович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Гладков Юрій В`ячеславович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Лазуренко Ілля Олександрович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-14
Сахнюк Устин Андрійович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Бояринцев Максим Олександрович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Гончаров Денис Сергійович 8 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Денисков Святослав Ігорович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Пашковський Вадим Олександрович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Ломакін Володимир Васильович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Сігалов Володимир Володимирович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Мещерякова Анастасія Іванівна 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області 411
Щербінін Павєл Денисович 9 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Хмелик Олег Володимирович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Матюшенко Іван Миколайович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Купріянова Катерина Олександрівна 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Грабар Олексій Володимирович 10 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Токар Костянтин Олександрович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Борейко Антон Олегович 11 Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-13
Косов Олександр Олексійович 8 Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Кочетов Дмитро Анатолійович 9 Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Храмцов Денис Ігорович 10 Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Вовченко Вікторія Олександрівна 10 Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Пітенко Олексій Євгенович 10 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Умнов Кірил Геннадійович 11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Камалова Еліна Максимівна 8 Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Лебідь Михайло Вікторович 11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 139 Харківської міської ради Харківської області 411
Моргун Любомир Федорович 9 Попівсий заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Натальїнської сілсчької ради Красноградського районуХарківської області ВЦ-7
Просвірін Владислав Ігорович 10 Натальїнський навчально-виховнмиц комплекс (загальноосвітньої середньої освіти І-ІІІ ступеніви- заклад дошкільної освіти) Натальїнської сільської ради Краснограськог району Харківської області ВЦ-13
Краснік Софія Євгенівна 11 Натальїнський навчально-виховнмиц комплекс (загальноосвітньої середньої освіти І-ІІІ ступеніви- заклад дошкільної освіти) Натальїнської сільської ради Краснограськог району Харківської області 411
Вітковський Микита Олексійович 9 Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Бережний Віктор Євгенович 9 Харківський ліцей №161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Іскендеров В’ячеслав Ігорович 10 Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Тасуй Володимир Олексійович 10 Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Безуглий Олександр Олегович 11 Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Столбецький Юрій Олександрович 11 Харківський ліцей №161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Сіконенко Антон Григорійович 9 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Тішонко Олексій Максимович 9 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Микитчук Владислав Михайлович 11 Харківська гімназія № 39 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Іванісов Андрій Олександрович 11 Харківська гімназія № 39 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Завада Максим Олександрович 9 Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області ВЦ-17
Колісник Максим Володимирович 10 Сосонівський НВК Нововодолазької селищної ради ВЦ-4
Ковальов Ілля Миколайович 11 Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області ВЦ-8
Степанець Руслан Романович 8 КЗ "Ватутінський ліцей Новодолазької районної ради Харківської області" ВЦ-13
Колтунов Кирило Артемович 9 КЗ "Ватутінський ліцей Новодолазької районної ради Харківської області" ВЦ-6
Бабіч Нікіта Алікович 10 КЗ "Ватутінський ліцей Новодолазької районної ради Харківської області" ВЦ-3
Філіпчук Крістіна Вадимівна 11 КЗ "Ватутінський ліцей Новодолазької районної ради Харківської області" ВЦ-14
Крячко Ірина Геннадіївна 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-2
Панов Максим Ігорович 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-3
Деревянко Олег Андрійович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-17
Куцин Андрій Сергійович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-4
Дімітрієв Владислав Віталійович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-12
Маценко Дмитро Олександрович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-5
Бабак Данііл Володимирович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-6
Потапчук Тетяна Олексіївна 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-7
Подшивалова Ольга Євгеніївна 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-6
Винокуров Данііл Олександрович 9 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-19
Бєгунов Ілля Олексійович 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» 411
Шумейко Максим Денисович 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-13
Сюсько Василь Васильович 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-18
Коваленко Маргарита Сергіївна 10 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-8
Керимов Ілля Ельчинович 11 Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» ВЦ-18
Садовий Денис Олегович 9 Комунальний заклад «Опорна школа «Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області» ВЦ-3
Волков Дем’ян Сергійович 8 Приватний навчальний заклад «Харківська загальноосвітня он-лайн школа І-ІІІ ступенів «Альтернатива» Харківської області» ВЦ-7
Синельніков Олександр Олександрович 10 Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Пономаренко Олексій Валерійович 11 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Господарисько Данило Тимурович 8 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області 411
Дерека Артем Володимирович 8 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Лігай Віктор Олексійович 8 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Балабай Іван Сергійович 8 Комунальний заклад «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського» Печенізької районної ради Харківської області ВЦ-8
Хвалько Михайло Михайлович 10 Комунальний заклад «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського» Печенізької районної ради Харківської області ВЦ-4
Салигін Юрій Віталійович 10 Роганський аграрний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області ВЦ-3
Бойко Максим Володимирович 10 Роганський аграрний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області ВЦ-19
Усенко Мирон Олексійович 11 Роганський аграрний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області ВЦ-12
Лобас Дар’я Олександрівна 8 Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Шимко Сергій Олексійович 9 Харківська гімназія № 46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Казаков Дмитро Олегович 10 Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Рябовол Олександр Юрійович 10 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 95 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Ткач Пилип Валерійович 11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Філенко Нікіта Олексійович 11 Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Першина Анастасія Андріївна 10 Харківська гімназія № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Загревський Дмитро Олегович 10 Харківська гімназія № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Юзков Олександр Миколайович 8 Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області ВЦ-5
Кириченко Кирило Павлович 9 Південний ліцей Харківської районної ради Харківської області ВЦ-6
Штода Карина Ігорівна 10 Південний ліцей Харківської районної ради Харківської області ВЦ-7
Ульянов Єгор Володимирович 11 Південний ліцей Харківської районної ради Харківської області ВЦ-12
Осиченко Ілля Олександрович 8 Харківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Федоренко Марія Леонідівна 9 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Скребцов Євген Володимирович 10 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Казюта Іван Дмитрович 11 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області 411
Ключка Артур Юрійович 8 Комунальний заклад “ Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області ” ВЦ-7
Гусєв Марк Олегович 10 Комунальний заклад “ Русько - Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області ” 411
Пахомов Олександр Сергійович 11 Комунальний заклад “ Циркунівський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області ” ВЦ-19
Шупров Олексій Андрійович 10 Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області ВЦ-8
Курганський Андрій Романович 11 Новопокровський НВК Чугуївської районної ради Харківської області 411
Федорченко Микола Володимирович 11 Новопокровський НВК Чугуївської районної ради Харківської області ВЦ-4
Котелевець Владислав Сергійович 10 Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області ВЦ-19
Жаріхін Єгор Тимурович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Голясова Дар’я Дмитрівна 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Пермяков Ілля Костянтинович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Чуб Володимир Ігорович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Заозерська Софія Олександрівна 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Овчинников Павло Євгенович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Човпан Ігор Сергійович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-14
Вороной Андрій Станіславович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 411
Зінов`єв Денис Валерійович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Пасько Павло Григорович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Яркін Денис Вадимович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Рощупкін Дмитро Сергійович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Обозний Максим Васильович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Лисойван Антон Володимирович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Бондаренко Михайло Богданович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Попов Павло Олександрович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Матвейшин Дмитро Вікторович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Малєєв Олексій Сергійович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Рощупкін Михайло Сергійович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Семченко Олексiй Сергiйович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Гамов Олексiй Андрiйович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Галіба Меліса Сергївна 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Козюк Дмитро Леонтійович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Лещинський Владислав Володимирович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 411
Кабалянц Анастасія Петрівна 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Харченко Федір Олександрович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Гай Дмитро Іванович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Моргун Максим Богданович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Жадан Костянтин Андрійович 9 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області 411
Колос Софія Андріївна 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Попович Ярослав Васильович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-13
Нікора Дмитро Ігорович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-14
Чуканов Єгор Артемович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Ткачов Захар Олексійович 10 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Нетіпа Микита Олександрович 11 Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Лінник Олена Степанівна 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6
Ковальчук Єремій Юрійович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-7
Порохняк Володимир Юрійович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Андронов Герман Володимирович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-12
Рубін Юхим Едуардович 11 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 411
Момот Олег Мирославович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-8
Полежака Арсенiй Дмитрович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-19
Попович Олександр Дмитрович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-2
Харетоненко Михайло Олександрович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-17
Носенко Микита Дмитрович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-18
Деркач Іван Віталійович 10 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської оластів ВЦ-12
Шевченко Тимур Антонович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-13
Уманський Лев Михайлович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-14
Бондаренко Катерина Тарасівна 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-3
Фролов Іван Володимирович 9 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-4
Жаріхін Ігнат Тимурович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-5
Коровкін Нікіта Валерійович 8 Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області ВЦ-6